میکسر بتن

بتونیر 1000 لیتری

تماس با ما

بتونیر 1000 لیتری

بتونیر 1000 لیتری

 
حجم بتونیر 1000 لیتر
ظرفیت مفید بارگیری 900 لیتر
نوع موتور گرداننده برقی، دیزلی
قدرت موتور گرداننده 20+
مکانیزم گردش دیگ رولیک لاستیکی فشرده
مکانیزم بارگیری مصالح باکت هیدرولیکی
مکانیزم تخلیه مصالح گردش دو جهته (گیربکسی)
نحوه انتقال و جابجایی دستگاه چهار چرخ

میکسر بتن یا بتونیر چیست؟

این دستگاه که با نام های ملات ساز، خلاطه، میکسر بتون و مخلوط کن بتن نیز شناخته شده، جز جدید ترین دستگاه های بتن ریزی و با نازلترین قیمت می باشد و برای تولید بتن با حجم کم و متوسط، مثلا تا 30 متر مکعب در روز کاربرد دارد.
عملکرد این دستگاه مانند پیمانه کردن مصالح توسط نیروی انسانی صورت می گیرد لذا این نیرو های انسانی می بایست آموزش کافی را در این زمینه ببینند. البته درهنگام کار با دستگاه بتونیر باید از مخلوط کردن بیش از حد مصالح پرهیز شود، زیرا باعث آب اندازی بتن می گردد.

بتونیر 1000 لیتری

بتونیر 1000 لیتری
بتونیر1000 لیتری

انواع بتونیر

بتونیر آزمایشگاهی (120، 140 و 160 لیتری)
بتونیر 250 لیتری
بتونیر 350 لیتری
بتونیر 400 لیتری
بتونیر 500 لیتری
بتونیر 750 لیتری
بتونیر 800 لیتری
بتونیر 1000 لیتری

بتونیر 1000 لیتری

بتونیر 1000 لیتری
بتونیر1000 لیتری

مزایای استفاده از بتونیر

جلوگیری از هدر رفتن زمان: دستگاه ملات ساز یا بتونیر قابلیت جابجایی دارد که برای بتن ریزی در فضاهای مختلف، لازم به ساخت بتن جدید نیست. این ویژگی باعث صرفه جویی زمان می شود.

صرفه جویی در هزینه: برای ساخت بتن در دستگاه بتونیر به افراد زیادی احتیاج نیست و با استفاده از دستگاه مناسب، هزینه ها کاهش می یابد.

بتن ساخته شده توسط بتونیر، کیفیت بالاتری نسبت به روش مخلوط کردن دستی دارد.

مشخصات فنی بتونیر (خلاطه یا میکسر بتن)

این دستگاه که به آن ملات ساز، خلاطه و میکسر بتن نیز گفته می شود، با ظرفیت های متنوع از 120 تا 1000 لیتر به مشتریان ارائه می گردد. بارگیری مصالح در میکسر بتن به دو صورت دستی و یا توسط باکت هیدرولیکی صورت می پذیرد. از جمله کاربری های آن می توان به مواردی همچون استفاده در صنایع ساختمانی و راه سازی اشاره نمود.

انواع بتونیر

دو چرخ
چهار چرخ
ساده
گیربکس دار
باکت دار
هیدرولیکی

بتونیر 1000 لیتری

بتونیر 1000 لیتری
بتونیر1000 لیتری

موتور این دستگاه می تواند کوپله با موتور دیزل و یا بنزینی باشد و در دو نوع تک فاز یا سه فاز باشد. سرعت گردش دیگ 17 تا 13 دور در دقیقه می باشد. بدین شکل در میکسر بتن با حجم بیشتر سرعت چرخش دیگ کاهش می یابد.
همچنین دارای یک موتور گرداننده دیگ می باشد که از 2 تا 20 اسب بخار می باشد در نتیجه هر چه دیگ بزرگتر باشد می بایست قدرت موتور افزایش یابد.

مکانیزم گردش دیگ دستگاه بتونیر

بتونیر دنده ریز
بتونیر دنده کمر
رولیک لاستیک فشرده
محور عمودی
محور افقی

بتونیر 1000 لیتری

بتونیر 1000 لیتری
بتونیر1000 لیتری

نحوه انتخاب بتونیر

تقسیم بندی بتونیرها بر اساس تفاوت در 3 پارامتر موجود در دستگاه انجام می شود، لذا برای انتخاب صحیح میکسر بتن باید به موارد زیر دقت نمود:

نحوه چرخش دیگ بتونیر و ارتباط آن با موتور
نوع موتور
ظرفیت دیگ دستگاه بتونیر

دستگاه بتونیر چیست؟

جهت تولید بتن در مقادیر پایین و حجم کم به دستگاهی نیاز است که نام آن بتونیر یا مخلوط کن بتن می باشد. بتونیر امکان ساخت بتن در مقادیر متوسط در روز را فراهم می سازد. در حقیقت میکسر بتن یا مخلوط کن بتن را دستگاهی گویند که سیمان، شن، ماسه و آب را به صورت همگن ترکیب و مخلوط می کند تا بتن حاصل گردد.

شاید به کارتان آمد!  دستگاه بتونیر

نکته: پیمانه کردن مصالح در دستگاه های با حجم مخزن پایین توسط اپراتور انجام می شود به همین منظور باید آموزش های کافی در تعیین مقادیر به آن ها داده شود. ترتیب افزودن مواد تشکیل دنده بتن در دستگاه نیز نقشی اساسی در یکنواختی و همگن بودن بتن ایجاد می نماید و جزو مواردی می باشد که باید مورد توجه قرار گیرد. در دستگاه های با ظرفیت بالا از باکت هیدرولیکی برای بارگیری مصالح استفاده می گردد. جابجایی و حرکت دستگاه میکسر بتن نیز توسط دو چرخ یا چهار چرخ انجام می گیرد.

بتونیر 1000 لیتری

بتونیر 1000 لیتری
بتونیر1000 لیتری

موتور های مورد استفاده در دستگاه بتونیر

اصولا موتور های بتونیر در دو نوع تک فاز و سه فاز به مشتریان ارائه گردیده و بسته به سوخت مصرفی به انواع زیر تقسیم بندی می گردند:

بتونیر دیزلی
بتونیر دیزلی با استفاده از موتور هایی با سوخت گازوئیل با قدرت بیش از 6 اسب بخار به بالا ارائه می گردد که با انواع برند های مختلف که معروف ترین آنها موتور مارگو، موتور لیستر، موتور کوپ، موتور کاما، وسایر موتور های دیگر کوپل می گردد.

بتونیر بنزینی
بتونیر بنزینی که به وسیله موتور های سوختی بنزینی کار می کند و با موتور هایی با قدرت بیشتر از 5 اسب بخار در برند های مختلف که به نام های موتور هوندا، موتور روبین، موتور راتو، موتور لانسین، و سایر برند ها ارائه می گردد.

میکسر بتن برقی
بتونیر برقی به دو دسته تک فاز و 3 فاز تقسیم می شود که در میکسر بتن تک فاز و میکسر بتن سه فاز از الکتروموتور یا دینام با قدرت بیش از دو اسب بخار کوپل و در برند های موتور موتوژن، الکتروموتور الکتروژن، دینام چینی و الکتروموتور الکو با دور های RPM 1500 می باشد که اغلب الکتروموتور ها از سوی کارخانه سازنده شامل ضمانت فنی می گردد.

بتونیر 1000 لیتری

قیمت بتونیر1000 لیتری
بتونیر1000 لیتری

 

 
ردیف شرح
1 قیمت بتونیر 1000 لیتری 3 فاز برقی
2 قیمت بتونیر 1000 لیتری دیزلی

فروش میکسر بتن 1000 لیتری

در پروژه های بزرگ عمرانی از بتونیر 1000 لیتری یا همزن هیدرولیکی جهت اختلاط مصالح بتن مورد استفاده قرار می گیرد. در میکسر 1000 لیتری عملیات بارگیری و تخلیه مصالح به وسیله باکت هیدرولیکی انجام می گیرد و نیاز به اپراتور برای انجام این عملیات وجود ندارد.
دیگ بتونیر 1000 لیتری در حالت ثابت افقی قرار گرفته و در دو جهت چپ گرد و راست گرد گردش دیگ انجام می گیرد. بتونیر 1000 لیتر قابلیت تولید بتن در حجم 1 متر مکعب را دارد و اغلب در پروژه های عمرانی با ساخت و ساز بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. انواع بتونیر 1000 لیتری عبارت است از:

بتونیر1000 لیتری برقی
بتونیر 1000 لیتری گازوئیلی یا دیزلی

بتونیر 1000 لیتری

فروش بتونیر1000 لیتری
بتونیر 1000 لیتری

منبع تغذیه بتونیر1000 لیتری

جهت استفاده از دستگاه، نیاز به یک مولد برای تامین انرژی مورد نیاز می باشد که به صورت موتور برقی یا موتور دیزلی است. در صورت استفاده از الکتروموتور جهت کارکرد بتونیر1000 لیتری بایستی شرایط دسترسی به برق سه فاز وجود داشته باشد همچنین حداقل توان برای گردش دیگ الکتروموتور 15 اسب بخار و حرکت باکت هیدرولیکی برای بارگیری مصالح به وسیله الکتروموتور با توان 10 اسب بخار انجام می گیرد.
امکان استفاده از موتور گازوئیلی نیز در طراحی میکسر 1000 لیتری وجود دارد که در این صورت حداقل توان مصرفی بایستی 20 اسب بخار باشد.

بتونیر 1000 لیتری

خرید بتونیر1000 لیتری
بتونیر 1000 لیتری

لیست قیمت بتونیر1000 لیتری
بتونیر1000 لیتری

جهت استعلام قیمت بتونیر1000 لیتری با کارشناسان میکسر بتن فرهان تماس بگیرید

‫5/5 ‫(1 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: