میکسر بتن

میکسر بتن زنجیری دیزلی

تماس با ما

میکسر بتن زنجیری دیزلی

میکسر بتن زنجیری دیزلی

میکسر بتن یا بتونیر چیست؟

این دستگاه که با نام های ملات ساز، خلاطه، میکسر بتون و مخلوط کن بتن نیز شناخته شده، جز جدید ترین دستگاه های بتن ریزی و با نازلترین قیمت می باشد و برای تولید بتن با حجم کم و متوسط، مثلا تا 30 متر مکعب در روز کاربرد دارد.
عملکرد این دستگاه مانند پیمانه کردن مصالح توسط نیروی انسانی صورت می گیرد لذا این نیرو های انسانی می بایست آموزش کافی را در این زمینه ببینند. البته درهنگام کار با دستگاه بتونیر باید از مخلوط کردن بیش از حد مصالح پرهیز شود، زیرا باعث آب اندازی بتن می گردد.

میکسر بتن زنجیری دیزلی

میکسر بتن زنجیری دیزلی
میکسربتن زنجیری دیزلی

انواع بتونیر

بتونیر آزمایشگاهی (120، 140 و 160 لیتری)
بتونیر 250 لیتری
بتونیر 350 لیتری
بتونیر 400 لیتری
بتونیر 500 لیتری
بتونیر 750 لیتری
بتونیر 800 لیتری
بتونیر 1000 لیتری

میکسر بتن زنجیری دیزلی

میکسر بتن زنجیری دیزلی
میکسربتن زنجیری دیزلی

بتونیر دیزلی
بتونیر دیزلی با استفاده از موتور هایی با سوخت گازوئیل با قدرت بیش از 6 اسب بخار به بالا ارائه می گردد که با انواع برند های مختلف که معروف ترین آنها موتور مارگو، موتور لیستر، موتور کوپ، موتور کاما، وسایر موتور های دیگر کوپل می گردد.
یکی از مهمترین فاکتورهایی که می بایست پیش از خرید بتونیر مدنظر قرار داد؛ میزان صدادار بودن یا صدادار نبودن آن هاست که بایستی به این مسئله توجه شود.
چرا که بتونیرهای صدادار را معمولا در فضای خارج از شهر قرار می دهند و از میکسرهای بی صدا معمولا می بایست در فضای شهری استفاده شود تا بدین ترتیب هیچ گونه آزاری را به مردم و اطرافیان شما وارد نسازند.

برای فضای شهر به عنوان یک میکسر بتن بی صدا، می توان از بتونیر زنجیری استفاده کرد که یک میکسر بتن بی صدا م باشد.

میکسر بتن زنجیری دیزلی

میکسر بتن زنجیری دیزلی
میکسربتن زنجیری دیزلی

میکسر زنجیری چیست؟

بتونیر زنجیری از جمله میکسرهای بتنی به شمار می آید که به صورت موتوری می باشد و از دنده زنجیری در این نوع از بتونیرها به کار گرفته شده است که این امکان را به شما می دهد که با بتونیرهای بی صدا مواجه شوید و بتوانید به راحتی آن ها را حتی در مراکز شهری هم مورد استفاده قرار دهید.

شاید به کارتان آمد!  بتونیر 250 لیتری

به همین جهت است که به این نوع از میکسرهای بتن امروزه بتونیر زنجیری بی صدا اطلاق می گردد و شما می توانید با خیال راحت و بدون ایجاد هیچ گونه آزار و اذیتی نسبت به همسایگان و اطرافیان خود از وجود این وسیله کارآمد و مفید نهایت بهره را در روند ساخت و ساز ساختمان سازی ببرید.

میکسر بتن زنجیری دیزلی

فروش میکسربتن دیزلی
میکسربتن زنجیری دیزلی

کاربرد عمده این نوع از بتونیرها در بیشتر پروژه های عمرانی و عملیات ساختمان سازی می باشد که شما می خواهید در مدت زمان بسیار کمتری حجم بیشتری از ملات ها را برای ساخت و ساز خود آماده کرده و روند کار خود را با سرعت بیشتری به پیش ببرید.

مزایای استفاده از بتونیر
جلوگیری از هدر رفتن زمان: دستگاه ملات ساز یا بتونیر قابلیت جابجایی دلرد که برای بتن ریزی در فضاهای مختلف، لازم به ساخت بتن جدید نیست. این ویژگی باعث صرفه جویی زمان می شود.
صرفه جویی در هزینه: برای ساخت بتن در دستگاه بتونیر به افراد زیادی احتیاج نیست و با استفاده از دستگاه مناسب، هزینه ها کاهش می یابد.
بتن ساخته شده توسط بتونیر، کیفیت بالاتری نسبت به روش مخلوط کردن دستی دارد.

مصرف سوخت بتونیر های دیزلی؟

تمامی این محصولات نیازمند انرژی جهت حرکت دادن دیگ می باشند. این بتونیر ها با موتور های دیزلی یا گازوئیلی به قدرت 5 اسب بخار به بالا کار می کنند لازم به ذکر است که در برخی موارد موتور هایی که نیاز به برق دارند و از دیزل ژنراتور ها استفاده می کنند.

میکسر بتن زنجیری دیزلی

خرید میکسربتن زنجیری
میکسربتن زنجیری دیزلی

تفاوت های میکسر زنجیری و میکسر دنده کمری

روش اول آن است که به وسیله چرخدنده هایی که دور دیگ متصل می باشند و به اصطلاح دنده کمری و یا دنده دور می نامند، وارده شده و دیگ را می چرخاند.

در روش دوم که چرخ دنده در زیر دیگ تعبیه شده است، به وسیله زنجیر و به حالت دیفرانسیل دیگ را به حرکت در می آورد که در این نوع تجهیز صدای کمتری دارد.

 

لیست قیمت میکسر بتن زنجیری دیزلی
میکسر بتن زنجیری دیزلی

جهت استعلام قیمت میکسر بتن زنجیری دیزلی با کارشناسان میکسر بتن فرهان تماس بگیرید

‫5/5 ‏‫(7 نظر)‬

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: