بالابر ساختمانی

بالابر ساختمانی 350 کیلویی

تماس با ما

بالابر ساختمانی 350 کیلویی

بالابر ساختمانی 350 کیلویی

بالابر ساختمانی چیست؟

بالابر ساختمانی را وسیله یا مکانیزمی گویند که از آن برای حمل، انتقال و جابجایی بار به ارتفاع های مختلف استفاده می کنند. نیروی بالابر در دستگاه های مختلف توسط انواع مکانیزم ها ایجاد می گردد. در هر کدام از بالابرها عواملی مانند قدرت، ظرفیت، قیمت تمام شده، محیط کاری، ایمنی و نوع کاربرد نوع مکانیزم را مشخص می کند.
از بالابر ساختمانی و یا همان بالابر مصالح ساختمانی، همانطور که از نامش معلوم است برای جابجایی مصالح در راستای عمودی در جهت های بالا و پایین می باشد. در این نوع بالابر باکت حمل مصالح به سیمی متصل شده و با شروع کار الکتروموتور می توان عمل جا به جایی بین طبقات را انجام داد.

بالابر ساختمانی 350 کیلویی

بالابر ساختمانی 350 کیلویی
بالابر ساختمانی 350 کیلویی

نام دیگر بالابر ساختمانی، بالابر مصالح یا بالابر کارگاهی می باشد. بالابرهای ساختمانی دارای ظرفیت های متنوعی هستند و در انواع زیر ارائه می شوند:

بالابر ساختمانی 250 کیلویی
بالابر ساختمانی 350 کیلویی
بالابر ساختمانی 500 کیلویی
بالابر ساختمانی 750 کیلویی
بالابر ساختمانی 1000 کیلویی

انواع بالابر ساختمانی شامل بالابر 350، 500، 750 و 1000 کیلویی به صورت تکفاز و سه فاز می باشد و از اجزایی همچون الکتروموتور، گیربکس، پایه و ریل، وینچ (قرقره)، سیم بکسل و جعبه بالابر تشکیل گردیده اند.

بالابر ساختمانی 350 کیلویی
بالابرساختمانی 350 کیلویی

بالابر ساختمانی در تمام پروژه های ساخت و ساز برای جابه جایی مصالح بین طبقات استفاده می شود. نام دیگر بالابر ساختمانی ، بالابر مصالح ، وینچ ساختمانی یا مصالح بر است.
خرید بالابر ساختماني با کیفیت و قیمت مناسب برای هر پروژه نیاز است. بالابر ساختماني باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا در حین کار موجب ایجاد حادثه و متوقف شدن پروژه نشود.

مشخصات فنی بالابر ساختمانی یا مصالح بر

 
ظرفیت بالابر (کیلوگرم) توان موتور (اسب بخار) گیربکس بالابر سایز سیم بکسل
بالابر 250 کیلویی 3 86 8
بالابر 350 کیلویی 3 86 8
بالابر 500 کیلویی 5.5 110 8
بالابر 750 کیلویی 7.5 130 10
بالابر 1 تنی 10 150 10

نکات مهم در خرید بالابر ساختمانی

قرقره دستگاه به اندازه کافی بزرگ باشد تا بتواند سیم بکسل را به اندازه کافی بپیچاند و از پیچیده شدن سیم دور شفت گیربکس و بوجود آمدن حوادث جلوگیری نماید.
قلاب مورد استفاده در دستگاه، مقاومت مناسب جهت بلند کردن بار را با توجه به ظرفیت بالابر داشته باشد.
سیم بکسل مورد استفاده در دستگاه متناسب با وزن بالابر باشد و از لحاظ کیفیت و مقاومت در سطح مناسب و استاندارد باشد.
لوله ها و پایه های دستگاه که شاسی دستگاه را تشکیل می دهند مقاومت لازم جهت بار را داشته باشند.
کیفیت گیربکس مورد استفاده در دستگاه در سطح مطلوبی بوده و دنده های گیربکس از آلیاژ با کیفیت باشد تا ظرفیت مناسب را جهت حمل بار داشته باشد.
دارا بودن ریلی بلند که باعث ایجاد فاصله مناسب بالابر از ساختمان شود الزامی است، تا از گیر کردن مصالح به بدنه ساختمان جلوگیری بعمل آید.

شاید به کارتان آمد!  قیمت بالابر ساختمانی
بالابر ساختمانی 350 کیلویی
بالابرساختمانی 350 کیلویی

نوع و کیفیت سایر اجزای بالابر ساختماني مانند سیم بکسل، گیربکس، جنس پایه ها، قرقره بالابر ، باکت و غیره در تعیین قیمت بالابر ساختمانی بسیار موثر است. طول و نوع سیم بکسل در تعیین قیمت بالابر ساختماني موثر است.
سیم بکسل در دو نوع نتاب و تابیده موجود است که سیم بکسل نتاب، نوع بهتر و گران تر آن است. تغییر نوع کلید بالابر نیز باعث تغییر قیمت آن می شود. معمولا کلیدهای بیسیم از نوع اهرمی آن گران تر هستند.
جنس پایه بالابر ساختماني نیز بر قیمت آن موثر است. پایه های بالابر معمولا از نبشی ۴ و لوله ۶ ساخته می شوند. اگر نیاز به پایه قوی تر باشد، می توان از شاسی سنگین تر و پروفیل برای پایه بالابر استفاده کرد که باعث افزایش قیمت بالابر ساختمان می شود.

 
ظرفیت اسمی 350 کیلوگرم
ظرفیت مفید بارگیری 250 کیلوگرم
نیروی محرکه الکتریکی
توان موتور 3 اسب بخار
دور موتور 1400 یا 3000 دور
طول سیم بکسل 20 متر
سایز سیم بکسل 8 میلیمتر
نوع الکتروموتور زیمنس، موتوژن، الکو، چینی
نوع گیربکس حلزونی
مدل گیربکس VF86
سرعت بالابر 14 متر در دقیقه
برق مصرفی تک فاز یا سه فاز
فرکانس 50 هرتز
شاسی بالابر پروفیلی

فروش بالابر 250 کیلویی ساختمانی (بالابر 350 کیلویی)

بالابر ساختمانی یکی از اجزای مهم در اجرای پروژه های ساختمانی می باشد و برای حمل آسان مصالح بین طبقات ساختمان ها استفاده می گردد. همچنین انتخاب یک بالابر مناسب اهمیت بسیار بالایی در سرعت پیشرفت پروژه دارد.
در بازار به بالابر ساختمانی 250 کیلوگرمی، بالابر 350 کیلویی نیز گفته می شود و از این جهت در بین پیمانکاران و سازندگان ساختمان به بالابر ساختمانی 350 کیلوگرمی یا 300 کیلویی نیز معروف می باشد.
بالابر 250 کیلویی به علت قدرت و اندازه مناسبی که دارد باعث شده یکی از پرکاربردترین بالابرها در ساخت و سازهای درون شهری و ساخت پروژه های مسکونی باشد. بالابر ساختمانی 250 کیلویی (350 کیلوگرمی) در انواع مدل های زیر ارائه می گردد:

بالابر 350 کیلویی تکفاز
بالابر 350 کیلویی سه فاز

فروش بالابرساختمانی350 کیلویی
بالابر ساختمانی 350 کیلویی

مشخصات فنی بالابر 250 کیلویی ساختمانی

بالابر ساختمانی 250 کیلویی دارای ظرفیت اسمی 350 کیلوگرم و ظرفیت مفید بارگیری 250 کیلوگرمی می باشد که نیروی محرکه آن الکتریکی بوده و همچنین برق مصرفی این نوع بالابر برقی ساختمانی از نوع تک فاز یا سه فاز بوده و به صورت سفارشی جهت سهولت در استفاده به همراه ریموت کنترل از راه دور ارائه می گردد.

خرید بالابرساختمانی350 کیلویی
بالابر ساختمانی 350 کیلویی

لیست قیمت بالابر ساختمانی350 کیلویی
بالابر ساختمانی350 کیلویی

جهت استعلام قیمت بالابر ساختمانی350 کیلویی با کارشناسان میکسر بتن فرهان تماس بگیرید

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: